Hakkımızda

Agrobio Tarım doğal polinasyonu sağlamak için bombus arılarını, sera zararlıları ile mücadele için de faydalı böceklerin üretimini yapan bir bio-fabrikadır.

İspanya’da bombus arıları üretiminde öncü olan firmamız Almeria’da 1995 yılında kurulmuştur. Ticari geçmişi ve bulunduğu konumun örtü altı tarımın ana merkezi olması, Agrobio Tarımı Akdeniz için bir referans haline getirmiştir.

Agrobio Tarım olarak biz, üreticilerin en yüksek kalitede sağlıklı ve güvenli ürünler elde etmeleri ve 0 kalıntı seviyelerine ulaşabilmeleri için çalışıyoruz.

AR-GE

“Doğada olup bitenleri gözlemliyoruz". Araştırma çizgimiz iş konumuzda meydana gelebilecek yeni problemlere, en iyi adaptasyon sağlamış türleri seçerek çok hızlı çözüm bulabilmektedir.

Üretim ve Lojistik

Agrobio olarak biz, Bombus arıları'nın ve faydalı böceklerin gücünü ve canlılığını sağlayan kalite kontrolleri ile üretim süreçlerimizi geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Teknik destek

Teknik ekibimiz, kalıntı içermeyen ve kaliteli ürünler talep eden tüketicilerimizin güvenini kazanabilmeleri için tüm üreticilerimize gerekli olan teknik destek hizmetini vermektedirler.